ناریخ انتشار : 29 اسفند 1397
...
با توجه به استقبال مخاطبان

نمایش نهنگ قنبر در سال 98 هم مجددا به روی صحنه می رود/ فروش بلیط از شهریز

نمایش کمدی موزیکال نهنک قنبر جدیدترین کار گروه هنری بابک نهرین که از پائیز سال 97 در دو دور در تبریز به روی صحنه رفت؛ در آغازین روزهای سال 98 نیز اجرا می شود.

شهریز- نمایش جدید گروه هنری بابک که با حضور زوج هنری خود با استقبال بسیار خوب مخاطبان روبرو شده، همزمان با مبعث پیامبر رحمت از 14 فروردین ماه نیز در طی چند روز  در سالن استاد صیامی ( سینما ناجی) برای آخرین بار در تبریز به روی صنحه رفته و سپس راهی سایر شهرها از جمله ارومیه خواهد شد.

بلیطهای این نمایش جذاب در شهرهای مختلف آذربایجان را می توانید از سایت یا اپلیکیشن شهریز خریداری نمائید.

گفتنی است ؛ سالهی پیش رنجی‌پور در غیابِ بابک نهرین نمایش هتل دلگشا را روی سن برد و در آن سویِ خیابان بابک نهرین نمایش کچل اوغلان را اجرا کرد، حال این دو بعد از مدت‌ها با یکدیگر نمایش اجرا می‌کنند.

به گزارش آناج، جدیدترین نمایش طنز گروه هنری بابک نهرین به‌نام “نهنگ قنبر” طی روزهای آتی در سینما ناجی تبریز به‌اجرا در می‌آید و آنچه این نمایش را از کار قبلی نهرین یعنی “کچل اوغلان” متمایز می‌کند، اجرای دوباره‌ی علیرضا رنجی‌پور و بابک نهرین است.

این دو هنرپیشه‌ی طنز تبریزی که در طولِ دو سال اخیر از یکدیگر فاصله گرفته بودند، دوباره باهم روی صحنه خواهند رفت و در کنار آنان بهمن تقی‌پور، رضا باقری، فاطمه اسمعیلی، فریبا اسکندری، سولماز هاشمی و نوروز سلیمانی به نقش‌آفرینی خواهند پرداخت.

نویسنده‌ی نهنگ قنبر، محسن خدابنده است و کارگردانی آن را بابک نهرین برعهده دارد. رضا باقری با توجه به درخششی که در سریال آجی‌بال داشت برای اولین‌بار در نمایش طنز گروه هنری نهرین حاضر می‌شود