ناریخ انتشار : 25 شهریور 1398
...
تله کابین تبریز

هیجانی فوق العاده در کوه تاریخی عینالی + خرید آنلاین بلیط تله کابین تبریز با تخفیف

طولانی ترین و پر شیب ترین تله کابین ایران در تبریز قرار دارد .

تبریز در جذابیت طبیعی استاد قهاری است و با کوههای هزار رنگ و کندوان افسانه ایش شهری است که شهرتی جهانی دارد. در سفر به تبریز  اماکن تفریحی متفاوت انتخاب های بسیاری برای گردشگران دارد .

 

در سفر به تبریز گزینه های زیادی پیش روی گردشگران است اما باید هوشمندانه انتخاب کرد و هر بار مقاصد متفاوتی را برگزید. در میان مدرنیته های شهر تبریز یک تله کابین در آغوش پدرانه یک کوه دنیایی تازه از هیجان و زیبایی را در تبریز برپا کرده است.

 

تله کابین عینالی که رویاهای بیشماری در سر داشته و قرار است متفاوت تر از تمام تله کابین های کشور باشد. اگر شما هم آوازه ارتفاع تله کابین تبریز را شنیده اید یا به دنبال اطاعاتی برای خرید اینترنتی بلیط آن هستید به شهریز سری بزنید .

 

مسیر های دسترسی به تله کابین تبریز
آدرس: تبریز، بزرگراه پاسداران، مجموعه تفریحی کوه عینالی
ساعات استفاده از تله کابین : هر روز از ساعت 9 الی 20
تاریخ احداث: 1389

خرید اینترنتی بلیط

دانلود اپلیکیشن شهریز

 

نحوه ی تهیه ی بلیط اینترنتی تله کابین تبریز با تخفیف

جهت تهیه‌ی بلیط تله کابین تبریز می‌توان به دور روش حضوری (خرید از گیشه تله کابین) و غیر حضوری (خرید اینترنتی) اقدام کرد. سایت شهریز برای نخستین بار تخفیف ویژه جهت فروش اینترنتی بلیط تله کابین تبریز در نظر گرفته است که فرصت ویژه ای جهت بهره‌مندی از امکانات تفریحی و هیجان انگیز تله کابین تبریز برای عموم مردم ایجاد کرده است.

  • قیمت خرید حضوری از گیشه‌ی مجموعه 13 هزار تومان
  • خرید شگفت انگیز از شهریز با تخفیف 10 درصدی فقط 11500 تومان

 

چطور بلیط اینترنتی بخریم؟

برای تهیه‌ی بلیط اینترنتی کافی است به سایت شهریز یا اپلیکیشن آن مراجعه نمایید و روز و تعداد مورد نظر را مشخص و خریداری کرده و کد بلیط را دریافت نمایید.

با خرید از این سامانه نیازی به چاپ بلیط ندارید و با در دست داشتن تصویر بلیط(کنترل با بارکدخوان در ورودی مجموعه) و یا صرفا کد بلیط (که بعد از خرید نمایش داده و پیامک می شود) می توانید از خدمات تله کابین استفاده نمایید .

در صورت استفاده از اپلیکیشن شهریز برای خرید بلیط این مجموعه ضمن مشاهده سایر پیشنهادات برای خرید بلیط و بهره مندی از امتیازات بیشتر و شرکت در جشنواره ها، خیالتان از بهمراه داشتن همیشگی بلیط ها  راحت و البته خرید آسان تر خواهد بود.